Życie w smogu elektromagnetycznym może być bezpieczne dzięki urządzeniom firmy SPINOR International Kijów.

Kilkunastoletnie badania profesora A.Pavlenko doprowadziły do powstania efektywnych neutralizatorów promieniowania torsyjnego ( torsion fields ).

Oficjalna nauka nie akceptuje dotąd teorii promieniowania torsyjnego ( składowej informacyjnej promieniowania elektromagnetycznego ( PEM ) o ruchu lewoskrętnym ), najprawdopodobniej dlatego, że dotąd brak było odpowiednich przyrządów do takiego pomiaru. Zatem mierzy się zaledwie główne promieniowanie w W / m2 i do tego są ustalone normy, które nie obejmują fali informacyjnej, najbardziej szkodliwej dla organizmu żywego. Promieniowanie takie można wykryć za pomocą wahadełka lub różdżki co robią radiesteci. Warto wspomnieć, że metoda ta ma setki lat. Sprawni radiesteci potrafią wykryć choroby np. piasek w nerkach a nawet raka.

Badanie wymaga jednak od badacza połączenia się mentalnego z badanym i zadawania pytań, na które otrzymuje się odpowiedź od przyrządu. Metody tej używają też co mądrzejsi lekarze u swoich godnych zaufania pacjentach. Muszą bowiem być pewni, że nie zostaną wyśmiani. Początkowo skonstruowano aparat IGA a obecnie przybrał on udoskonaloną formę i otrzymał nazwę MRT 11. Jest to prawdopodobnie jedyna oferta na świecie. Produkt ukraiński, szeroko sprzedawany na Zachód.

Widok aparatu MRT 11.

Aparat MRT 11

Naukowcy z Rosji i Ukrainy stworzyli ww. aparat MRT 11, który te fale wykrywa, rejestrując ich obecność, bez określania natężenia / kalibracji.

Badania fal elektromagnetycznych rozpoczął już dawno największy wynalazca Świata – Tesla, wykorzystując w swoich wynalazkach ( vide internet ).
Obserwacje kliniczne nt. Smogu EM prowadził dr Wenzel i inżynier von Klitzing na bydle w Niemczech, na zlecenie rządu Bawarii.
Gdy się jednak okazało, że u krów wypasanych pod liniami wysokiego napięcia wystąpiły objawy neurologiczne, ( CJD, priony ) zabroniono dalszych badan. ( vide: Koszmarne podejrzenie w Nieznany Świat / Context ).

Powstał Apel Freiburdzki, w którym zwrócono uwagę na szkodliwość promieniowania, powstawanie chorób dzieci i dorosłych.

Istnieje portal niemiecki www.umtsno.de i polski www.prawodozycia.pl traktujące o szkodliwości smogu EM.

Załączam sprawozdanie foto z naszych obserwacji przeprowadzonych niedawno ( 12 / 2015 ) w Warszawie na Mokotowie:
1. przy Elektrociepłowni Siekierki, przed jej bramą :

1. przy Elektrociepłowni Siekierki, przed jej bramą :

Okazało się, że zarówno smog geopatyczny jak i elektromagnetyczny zanika po zastosowaniu aparatu VERNADA GEO.

2. w biurze naszej firmy
Pomiar w pomieszczeniu firmy przed : ( A ) – strzałka wychylona na prawo a po włączeniu ( B ) – strzałka pozostała na środku skali
gdy VERNADA GEO włączono do gniazdka elektrycznego w pomieszczeniu
A

biuro_firmy_a
B

biuro_firmy_b

Badania wykonano także w terenie.
3. przed budynkiem TVN na ul. Wiertniczej ( C )

TVN

4. przed kościołem na Stegnach ( D ):

Kościół Stegny

5. przy Centrum Onkologii na Ursynowie

Badania wykonano na odległość około 200 m. od budynku Centrum Onkologii na Ursynowie, na którego dachu stoją 3 wielkie maszty z antenami.
A obok kończy się wielkim słupem linia wysokiego napięcia biegnąca od EC Siekierki.
Nie dziwi zatem przyrost pacjentów na korytarzach szpitala. Ciekawe co czuja mieszkańcy wokół tego przybytku ? Obok niego jest też hospicjum TVN a z tyłu Instytut Hematologii. Co za wspaniała organizacja dopływu pacjentów do badań.

Centrum Onkologii

Postanowiono przeprowadzić eksperyment energetyczny- sterowanie energią.

Przeprowadzono eksperyment polegający na m e n t a l n y m zablokowaniu promieniowania . Trzy osoby, łącznie z mierzącym wysłały myśli o blokadzie promieniowania i strzałka aparatu pozostała na środku przez kilka minut.
Może to wytłumaczy profesor fizyki, np. z pobliskiego SGGW ? Albo Centrum Kopernika ? Obydwaj nie wierzą w promieniowanie torsyjne.( dane własne).

6. ul. Ciszewskiego przy SGGW

Nieco bliżej, vv SGGW, na ulicy Ciszewskiego wykonano pomiar pod linią wysokiego napięcia, obok wieży z antenami. Strzałka wychyliła się mocno w lewo

SGGW
Następnie badający i świadkowie ( 2 osoby) zablokowali ponownie mentalnie to promieniowanie i strzałka pozostała na kilka minut na środku ( ! ) ( cud czy biofizyka o której nauczał X. profesor Włodzimierz Sedlak, twórca polskiej szkoły bioelektroniki, o czym się nie uczy studentów, skoro nawet profesorowie fizyki tego nie znają ).

SGGW eksperyment mentalny biofizyka

 

A to neutralizator VERNADA GEO:

Vernada GeoVernada Geo opakowanie

Polecamy je do zabezpieczania mieszkań, domów, ( wtedy po 1 sztuce na każdą fazę prądu ), biur, pokoi hotelowych w czasie podróży. Działa po wetknięciu do kontaktu. Także w USA na prąd 120 V.
Daje zabezpieczenie sięgające także do sąsiadów, którzy mają np. router do internetu.

Do zabezpieczenia wież z antenami jest przeznaczona wersja do zamontowania w pobliżu nadajnika

Vernada Base Station

VERNADA BASE STATION : ( wymiary 300 x 150 mm ).

Posiadamy także urządzenia do zabezpieczania się przed promieniowaniem ekranu telewizora lub powiększania swego biopola do 2-3 m. poprzez noszenie w kieszeni lub torebce.
FORPOST / BIOGUARD (pl).

Forpost

Forpost opakowanie

 

oraz naklejkę na telefon mobilny, laptop pn. SPINOR.

Spinor opakowanieSpinor

Do samochodu, w celu zmniejszenia smogu deski rozdzielczej , który sprzyja powstawaniu zmęczenia jazdą : wtyczki do gniazda zapalniczki

Vernada Car
VERNADA CAR.

 

Badania smogu metoda kwantową, doradztwo , zabezpieczanie obiektów mieszkalnych, gospodarczych, biurowych, hal produkcyjnych oraz
informacje cenowe i terminach dostawy : 510 247 300

agrobiotech@interia.pl

Dr med. wet. B. Wojnowski
Importer ww. urządzeń.