Pismo po konferencji

MEDIVET BW SERVICE
Bogumił Wojnowski D.V. M. Ph. D.
„Promocja nowych technologii dla rolnictwa, hodowli,weterynarii,medycyny i ochrony środowiska poprzez jego biologizację przy użyciu probiotechnologii i biorezonansu”

bw
Szanowni Państwo !

Uff, można już przystąpić do konsumpcji wyników naszego spotkania.
Celowe założenie udziału wielu różnych specjalistów ochrony zdrowia pokazało olbrzymi obszar takich działań.

Myślę, że tym tkwi siła naszego kierunku: medycyny informacyjnej i naturalnej, traktującej organizm jako całość- komplementarnie.

Do indywidualnego wyboru należy decyzja – czy pracować metodą kinezjologiczną, (prezentowana przez Panią Loga z Norymbergii) bez aparatu, czy wybrać sprzęt elektroniczny – z licznych firm.

Grupa lekarzy zainteresowała się metodami Instytutu Hipertermii z Hannoveru i planuje wyjazd na szkolenie.
Dla informacji podam, że 5 dniowa ( poniedziałek-piątek ),kuracja w Instytucie, głównie stanów onkologicznych kosztuje 3,500 Euro + koszty pobytu w hotelu, ok. 50 -70 Euro dziennie.
Kwalifikacja do leczenia następuje po przedstawieniu dokumentacji: najnowszych badań krwi, rtg,usg czy CT i MR. Możemy pomóc w tych przygotowaniach i organizacji pobytu.
Inna grupa, lekarzy i terapeutów, jest zainteresowana odbyciem szkolenia w firmie Henex, która produkuje system TRD pana inż Motyki.
Jest to możliwe poprzez zamieszkanie na kilka dni w Cieszynie, dokąd inż. przyjedzie.
Zastosowanie aparatu jest szerokie i moim zdaniem, zdobędzie wkrótce rynek.
Jego stosowanie nie wymaga papierów lekarskich a znaczenia ma bardzo duże zarówno dla profilaktyki jak i usuwania skutków choroby. Nie nazywam tego celowo „leczeniem”, co jest zarezerwowane dla lekarzy.
Godną zainteresowania gabinetów lekarskich i terapeutycznych oraz odnowy biologicznej jest oferta na Schumamm Platte 3D, prezentowaną przez Panią Zamiar z Wrocławia.
Wreszcie kolejnym aparatem do poprawy zdrowia, jest aparat EICH-Colon, do płukania jelita. Aparat jest certyfikowany jako urządzenie medyczne z VAT-em 8 % i ma wersje statyczne- do ściany oraz mobilną, na kółkach, z kolorami lub bez. Cena umiarkowana a wydajność wspaniała.

Mercedesem wśród ofert jest urządzenie SCIO z USA. Materiały otrzymaliście. Firma oferuje szkolenia w szerokim zakresie zastosowań.

A Bentleyem w tym porównaniu jest system TIMEWAVER, który może równie dużo, ale wymaga większej wiedzy medycznej.

Wreszcie aparatem spoza konkurencji pozostaje mój Quantec, który stanowi dla mnie aparat niezastąpiony do diagnostyki i leczenia. Oferuje Państwu konsultacje w ramach E-pracowni Integrum, obejmujące ludzi, zwierzęta, domy/mieszkania, sady, uprawy, drzewa.
Także korekty stanów emocjonalnych w rodzinie, stosunków w pracy,
z użyciem badania haptenów, o których mówił inż. Grzeszczuk.

Diagnostyka przede wszystkim. Natomiast dla wspierania leczenia wykazanych stanów – mogę polecić gabinety: Danmed w Gdańsku, Studio dr Bakowskiego w Płocku, Vega Medica i L’albavita w Warszawie, Ener Vita w Kielcach i Arkadia Med w Katowicach. To swoista oś : Północ – Południe.
W innych miastach mogę polecać konsultantów metody dr Jonasza, których jest kilkuset w kraju.
Prezentacja suplementów , poza Joalisami, obejmowała tylko zioła z Peru i Chin, prezentowane przez Centrum Ziołolecznictwa z Łomianek. Godnym uznania jest ogrom prac badawczych wykonanych na tym materiale przez najlepszych specjalistów.
Swoistym PANACEUM na wiele przypadłości może okazać się woda NANTES, prezentowana przez Pana Z. Oszczędę z Bolesławca.
Proces pozbawiania jej budowy klastrowej, znacznie poprawia wchłanialność, czyniąc z niej doskonały rozpuszczalnik dla substancji odżywiających komórkę. Myślę, że to może być rewelacja w każdej dyscyplinie ochrony zdrowia : roślin, zwierząt i ludzi. A o to nam chodzi, gdy mówimy o „wspólnym zdrowiu”. Zachęcamy zatem do poznania tych właściwości.

Wkrótce będę miał w dystrybucji 6 preparatów Joalis dla psów i 6 dla kotów, które mogą pomóc uzdrawiać z najbardziej rozpowszechnionych zaburzeń : narząd ruchu, pokarmowy, skóra , nerki, oddechowy i nerwowy. Poszukujemy odbiorców. Wśród lekarzy wet. jak i właścicieli zwierząt.

Zatem zapraszam Państwa do podjęcia współpracy w opisanych zakresach.
Godnym zainteresowania są zatem preparaty naturalne : jak wspomniane powyżej zioła z Peru – z Centrum Ziołolecznictwa w Łomiankach oraz probiotyki, których działanie wspomaga glebę, rośliny, zwierzęta i człowieka.
Firma Probiotics Polska, z która współpracuję, oferując szeroki wachlarz produktów zadbała o totalne wsparcie naszego życia w zaśmieconym środowisku, co daje nadzieję na ratunek. W powiązaniu zaś z ziołami, wodą Nantes, daje nam „ biologiczną broń” do walki z zagrożeniami chemizacją czy GMO, którego wprowadzenie może dać katastrofalne skutki dla nas.

Zachęcamy do podjęcia współpracy – czy to dla siebie, czy dla rodziny, znajomych czy klientów. Trzeba podpisać deklaracje współpracy by otrzymać lepsza cenę, jako partner handlowy, lub kupować wg zwykłego zamówienia.
Istnieje pomysł zrobienia kolejnego spotkania na jesieni, jednodniowego, poświęconego mniejszemu zakresowi tematów.
Prosimy o opinie i sugestie.

Dziękując serdecznie za Państwa udział, proszę o potwierdzenie chęci otrzymywania ode mnie informacji szkoleniowych w postaci newslettera Integrum.

Łączę pozdrowienia

Dr med. wet. B. Wojnowski

PS. Wspomnienie milych chwil w doborowym towarzystwie..

Konferencja fot.12 Konferencja fot.10 Konferencja fot.8 Konferencja fot.7Konferencja fot.5 Konferencja fot.4 Konferencja fot.3 Konferencja fot.2Konferencja fot.14Konferencja fot.11Konferencja fot.13 Konferencja fot.6 Konferencja fot.2