Do pilotów komunikacyjnych i sportowych

U W A G A

PILOCI SAMOLOTÓW KOMUNIKACYJNYCH i PERSONEL POKŁADOWY ORAZ PILOCI SPORTOWI.

30 styczeń 2008 r.

Wczoraj minął kolejny dzień. właściwie wieczór, kiedy od ok. 17-ej przestawałem funkcjonować, zasypiając przed komputerem. Powód : 2 dni wcześniej wróciłem z San Francisco, po kilkunastu godzinach spędzonych w samolotach. W tę stronę mam gorzej niż lecąc tam. Pomimo jedzenia melatoniny. ( Taki stan może u nie przyzwyczajonych potrwać do 2 tygodni. A jak to jest u Was ??? ).

Jedynie serwowane napoje mogą odwrócić moją uwagę od faktu, że pod spodem mam tylko wodę albo lody Grenlandii, ewentualnie jakąś Nową Funlandię.

Wasz kolega z AIR CANADA, wczoraj chciał wysiąść nad Atlantykiem, ledwo go doholowano do Shanon, gdzie zajęli się nim psychiatrzy.( szok, załamanie nerwowe ? ).

S p e c y f i k a Waszej trudnej pracy sprawia, że podlegacie szeregu szkodliwym czynnikom, szkodzącym zdrowiu fizycznemu i psychicznemu a w efekcie-skróceniu życia w dobrym zdrowiu.( stres, zmiany stref czasu, wreszcie promieniowanie kosmiczne, które na wysokości 10 – 11 km. jest większe niż na Ziemi. Ukrywane dane w literaturze wskazują na szereg zachorowań pilotów i stewardess na choroby nowotworowe, częstsze niż w innych zawodach. Oczywiście inne czynniki nie pozostają bez znaczenia ( papierosy, martwe zęby, reakcje poszczepienne , informacje genetyczne etc. ). Możemy te stany wykryć i unieszkodliwić, dla zachowania Was w dobrym zdrowiu przez maksymalnie długi czas.

P i l o c i  s p o r t o w i , ( jak inni sportowcy ) powinni być zdrowi, żeby bezpiecznie latać. Pomijając różne używki, brane świadomie, na co nie mamy wpływu, możemy wykryć ukryte ogniska choroby, zmniejszające obiektywnie wydolność fizyczną i psychiczną. Pozwoli to na zapobieżenie niespodziewanej zmianie formy podczas wykonywania zadań.

Nasza oferta wspomagania zdrowia powinna Was zainteresować.

Mamy w INTEGRUM w Warszawie programy diagnostyczne, oparte na elektronice, pozwalające wykryć niemal każde zagrożenie w organizmie, zanim wystąpi forma kliniczna danej choroby. Metody te są stosowane od początku lotów w kosmos i są stale udoskonalane. Stąd m.in. metoda biorezonansowej regulacji stanu zdrowia : leczenie bez leku, także na odległość.( o tym też niżej ). Ma to znaczenie w długotrwałych lotach, ze zmianą stref czasowych.

Badamy także stan emocjonalny, łącznie ze stanami podświadomości. Układając specjalne, indywidualne afirmacje, możemy wspierać organizm od strony emocjonalnej, psychicznej.

Ot, taka elektroniczna hipnoza, nastrajająca organizm pozytywnie.

Standardem stały się od kilku miesięcy badania chromosomów i genów i naprawa ich.
Takie podejście diagnostyczne pozwala dobrać odpowiednie preparaty oczyszczające organizm ze stwierdzonych „ toksyn ” szkodzących organizmowi.

Jak wspomniałem – mamy możliwość , poprzez tzw. drogę r a d i o n i c z n ą , przekazywać informacje lecznicze na odległość, poprzez diodę „białego szumu” – white noise diode. Odległość pacjenta od aparatu nie ma znaczenia. Jest to fala działająca bez ograniczeń na każdą odległość, natychmiast. ( torsion fields ? – które podobno nie istnieją – jak mówią tradycyjni fizycy ). My opieramy się na teorii Gerbera ( Vibrational Medicine ).
To prawa fizyki użyte do tzw. biokomunikacji, zapoczątkowane przez Einsteina, rozwinięte przez R. Sheldrake,a.

Więcej do poczytania na www.quantec.eu/pl oraz www.fbs.org.pl

Nasza strona to: www.paramed.waw.pl

Oczywiście gwarantujemy pełną poufność wyników badań, wyłącznie do użytku klienta.
Wczesne wykrycie zagrożeń zdrowia powinno uprzedzić ewentualna decyzję o utracie uprawnień do wykonywania pracy pilota. Bowiem wiele powstających ograniczeń ma charakter odwracalny. Jednak nawet drobne zmiany, sumując się w czasie, mogą znacznie obniżyć kondycję zdrowotną i doprowadzić do eliminacji z zawodu.
To samo może dotyczyć pracowników służb specjalnych i kierowców ważnych osób, których czasami badamy i wspomagamy.